Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Merco Black Leather 2 kg

Další nabídky obchodů (2)

Merco Black Leather 2 kg - Specifikace

Výrobce

Merco

opravit

Hmotnost

2 kg

opravit

Medicinální míče nebo také medicinbaly jsou mezi posilovacími pomůckami již klasikou a pro svou jednoduchost a účinnost pořád hojně rozšířenou klasikou. Medicinbaly jsou zaměřené na posilování horní poloviny těla, dají se využívat individuálně i ve skupinách a pro svou všestrannost najdou uplatnění ve fitness, sportovním tréninku i ve zdravotnictví jako rehabilitační pomůcka. Náš medicinbal je vyrobený z deseti ručně sešitých panelů pravé kůže. Nabízen je v šesti různých hmotnostech od 1 do 6 kg. Míče jsou v závislosti na hmotnost barevně rozlišeny. Parametry: použití: trénink výplň: písek země původu: Indie materiál: Kůže technologie: ručně šitý barva: černá výrobce: Merco ...

celá specifikace

Recenze Merco Black Leather 2 kg

Ověřený zákazník www.e-sportshop.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2018

Zakoupeno v www.e-sportshop.cz

70%

je to malý medicinbal, ale váha sedí a kvalita je také použitelná. zkoušeli jsme ho i házet v tělocvičně a vydržel, takže nějaké to ne úplně přátelské zacházení vydržel.

Vývoj ceny Merco Black Leather 2 kg

Můžete koupit ve 3 slovenských obchodech: Merco Black Leather 2kg od 7 € (178 Kč)